At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

ÜNLÜOĞLU’nun bu grubu geçmesini bekliyorum “Sadun KAYA / Pazar DİYARBAKIR”

15 Eylül 2018 / 17:18   |   1781 Okundu   YAZDIR

sadun_diyarbakır

1.Ayak: Geçen hafta içinde burada 1800 kumda koşup Kv-6’da 2,00,45 ile başarılı bir ikincilik elde eden FLASH GORDON, artan formu ile ilk şanslı isim. Geçen hafta 1200 kum pistte koşup başarılı bir üçüncülük yapan artan forma sahip FAIR FINISH ve son koşusuna nispeten uygunlaşan grupta start alan SUERTO öncelikli rakipleri. Bu tip mesafeli kum yarışlarına yatkın ZEMANİ diğer şanslı atım olup kısa bir süre istirahatin ardından düzenli hazırlanan GUST OF WIND sürprizim.

2.Ayak: Bupist ve mesafedeki son koşusunu 1,26,40 ile kazanan TUMBUL ŞİMŞEK, yakın ara ile start alsa da devam eden formu ile favorim. Bu sezon Ankara’da 1300 kum pistte iki kez kazanan, son yarışlarında tabela dışı kalsa da lehine mesafede ŞİMŞEKBERK, ağır kilosuna rağmen öncelikli rakibi. Eküri avantajına sahip PARAM PARÇA kesinlikle ihmale gelmez. Elazığ’daki son koşusunu 1500’de kazanıp buraya çok formda gelen MECİT etkili jokeyi bir diğer şanslı atım olup bu tip mesafeli kum yarışlarını seven DİLARA GÜLÜ ve son koşusunu bu pist ve mesafede 1,26,76 ile uzak arayla kazanma başarısını gösteren HARRAN KAPISI kuponlara yazılmalılar.

3.Ayak: İki ay aradan sonra geçen hafta 1200’de koşup 1,26,97 ile dikkat çeken bir dördüncülük yapan ATAKAN YELİ artan formu ile favorimdir. Son koşusunda ağır kilosundan etkilenen hazırlığı güzel olan HAYAT NUR ve geçen hafta Elazığ pistindeki dördüncülüğüyle beğeni toplayan lehine mesafede ADALETKAYA en yakın rakipleri olup son koşusunda burada 1200 kum pistte etkili bir ikincilik yapan LİZGE kesinlikle ihmale gelmez

4.Ayak: Yaklaşık üç ay ara verdikten sonra girdiği yarışında bu pist ve mesafede 1,25,22 ile etkili ikincilik yapan YİĞİT MUSTAFA, sevdiği pist ve mesafede favorim. Her yarışını bir öncekinden etkili koşmaya başlayıp son yarışında 1700’de ağır kilosuna rağmen 2,06,09 ile başarılı bir ikincilik elde eden REBER, ağır kilosuna rağmen en yakın rakibi. Geçen haftaki yarışında 1700 kum pistte startta 2 boy kalmasına rağmen üçüncülüğü ile göz dolduran SER EMİR diğer şanslı atım olup sert gruptaki son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım PATOZ ise sağlam kuponlara yazılmalı.

5.Ayak: Son yarışında burada 1200 kum pistte 1,24,75 ile başarılı bir ikincilik yapan AKLI SELİM, yakaladığı güzel formu ile ilk şansmlı atım. Uzun mesafelerdeki son kum pist yarışları başarılı olan BİLEKKAYA, yakın aralıklar ile start alacak olsa da güzel formu ile Aklıselim’in en yakın rakibi olacaktır. Son iki koşusunda starttan geç çıkışlar yaparak tabela dışında kalan JUNYIR SANCAK, bu kez starttan düzgün çıkması halinde farklı bir sonuç elde edebilir. Geçen hafta 1200 kum pistte koşup 1,25,01 ile starttan çıktığ gibi kazanma başarısını gösteren seri stile sahip ARCHİPELAGOS, devam eden formu ile yine bitirebilir. İki ay aradan sonra geçen hafta içi sıkıştırılmadan bir yarış koşup daha iyi duruma gelen KAÇ ŞERİF, iddialı isimlerden birisi. Ağır kilosuna rağmen KAZAZEDE, kuponlara yazılmalıdır.

6.Ayak: Dört ay aradan sonra koştuğu Elazığ’daki son yarışında 1200’de 1,14,41 ile yakın ara ikincilikte kalan ÜNLÜOĞLU, bu koşusuna daha iyi durumda girecek olup M.Ünlü ile kuponlara tek yazılabilir. Bu tip kısa mesafeli kum yarışlarını seven DISTANT RISING ve ARAPAHO yakın rakipleri olup sürpriz atım ise TOKATÇI’dır.

Altılım: (2.9.3.1.7) (7.1.5.4.9.10) (4.7.1.2) (3.1.2.4) (4.5.2.3.6.1) (4)

lideraltyazi

Benzer Haberler

Yorum yapın