At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Yarış camiasında sular durulmuyor

08 Nisan 2018 / 09:39   |   3159 Okundu   YAZDIR

Osman Ekinci, 6 Nisan tarihli aşağıda da görüldüğü üzere Ankara 2.Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesinin verdiği tedbir kararına itiraz ederek mahkemeye sunduğu anlaşma ile galopları nesine.com’dan alıyoruz diyerek sunulan anlaşmayı yayınlayacağını ifade etti.

Bu olayın Hürkont Medya Grubu’na yazıldığı sosyal medyada gündem oluşturmasına rağmen Hürkont Medya Grubu’nun bu olay ile yakından veya uzaktan ilgisi yoktur. Nesine.com’dan galop alıyoruz, açıklaması ise Hürkont Medya Grubu’na ait değildir.

Osman Ekinci bilmeli ki biz itirazda bulunmadık. Ekinci kardeşler, bu davanın önemli birinci ayağını kaybettikten sonra Behçet Ekinci, Avukatımız Hülya Hanım’ın yanına gelerek 40 dakika konuştu.

Hürkont Medya Grubu’nun Avukatı Hülya Hanım, Behçet Ekinci’ye “Sonuç ne?” diye sorduğunda Ekinci:  “Davalardan vazgeçelim ve Kemal Akyer bizden galop alsın” dedi

Avukatımız bize bunu ilettiğinde, iyi ata kötü galop, kötü ata iyi galop yazan zihniyetlerle çalışmayacağımızı kesin bir dille ifade ettim.

Eğerki ilk mahkemeyi Ekinci Kardeşler kazansaydı hiçbir gazete, yayın organı Ankara galoplarını mahkeme sonuçlanıncaya kadar yayınlayamayacaktı.

Son günlerde yaşadığımız bazı şaşırtıcı gelişmeler ile ilgili tüm ayrıntıları 10 Nisan Salı günü www.liderform.com.tr’da bulabilirsiniz.

Kemal Akyer

WhatsApp Image 2018-04-07 at 09.40.21

Benzer Haberler
“Yarış camiasında sular durulmuyor” için 3 Yorum
 1.   İsim Soyisim : Eren 08-04-2018

  Kemal bey sizin bu işi dürüstçe yaptığınızı ve mahkemelerin sizin gibi dürüst insanların lehine karar vermesi en normal sonuç olucak. Yalancılarla iyi atı kötüye, kötü atı iyi gösterip sonrada facete tvitte kendini adam gibi gösterenlere inanmıyoruz, saygılar

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : Serdar Gümüş 08-04-2018

  SAHTEKAR GALOPÇULARLA İŞİMİZ YOK HER ZAMAN İŞİNİ DOĞRU YAPAN LİDERFORMA İNANDIK ANKARA GALOPLARINIDA LİDERFORMDAN ALACAĞIZ

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : Murat Demiran 08-04-2018

  hocam merak ettiğim şudur bu osman ekinci videoya çektiği galopları parayla satıyor o hipodromlar TJK nın değilmi ? Oranın malını nasıl paryla satarki ? demin twitterda bir mesaj gördüm yüzde 15 komisyonla altılı veriyorlar diye:(( neyse hocam sizin dürüstlüğünüze inanıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın