At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Yarışçılık tarihinde aynı koşuda böyle kaza zor görülür

22 Ağustos 2017 / 10:27   |   2244 Okundu   YAZDIR

21 Ağustos Pazartesi günü Elazığ Hipodromu’ndaki  1. koşuda ELAŞAN son 400’de lider durumdayken tökezlemesi sonucu aprantisi Okan Balkan’ı düşürdü. Balkan’a ilk müdahale ambulans ekibi yaparken hastanede yapılan sağlık kontrolünde sağ elinde çatlak, ayak liflerinde zedelenme tespit edildi.

Aynı koşuda YALAZGÜZELİ dış kulvardan son 100 metrede gelerek liderliği aldı ve rakiplerine 3 boy fark yaptı. Fotoya yaklaştığı an büyük televizyon ekranından safkan, refleks yaptı ve korktuğu için Aprantisi İ.Katar, fotoyu geçmeden dengesini kaybedip safkandan düştüğü için birinciliği geçersiz oldu. Katar, önce kum pistte oturdu daha sonra ise ayağa kalktı. Son 400’de lider iken jokeyini düşüren safkan, fotoya 3 boy önde % 100 kazanacak olan safkanın birkaç metre kala aprantisini düşürürken aynı yarışta son virajdan sonra lider atların jokeylerini düşürmesi yarışçılık tarihinde böyle kaza bir daha zor görülür.

Videoyu izlemek için TIKLAYINIZ

Benzer Haberler
“Yarışçılık tarihinde aynı koşuda böyle kaza zor görülür” için 6 Yorum
 1.   İsim Soyisim : Ahmet UĞURLU 22-08-2017

  pist hatası gibi..

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 2.   İsim Soyisim : casamento 22-08-2017

  hahh ahh haa ya ne şaşıyorsunuzki tjk hisseli harikalar dünyasında her şey mübah nasıl olsa taş düşse at yarışında olur böyle şeyler diyen kendini otorite sayan lar var bu camiada geçen seferde yazmıştım daha ne görürüz diye buda varmış bakalım daha neler görceez merakla bekliyorum vallaa.. kocaeli yarışları yarım saat tehirle başladı bakalım koşun koşun başlıyoooorr 32 kısım tekmili birdenn başlıyoooorrrrr…..

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 3.   İsim Soyisim : Dalakhani 22-08-2017

  Merhaba iyi geceler arkadaslar uzun zaman sonra aranizdayim yarin size kazanacak safkan isimleri verecegim not alin Istanbul 1.altili da My royal sun bu at kazanir notu alin kazanin akşam Elazig yarislarinda besinci ayakta 1 ve 11 numara ikisinden biri kesin kazanir bunu da not alin

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 4.   İsim Soyisim : bombacı mülayim 22-08-2017

  elazig yarislari aksama alindigindan beri daha acayip seyler gormek basladik. hasilat artinca tuhafliklar da artti… acaba neden??????

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 5.   İsim Soyisim : Kumpas the world 22-08-2017

  Ne olcakki bunlar tjk tarihinde çok olacak şeyler. Tjk ap ayrı bir dünya bir kuruluş.Denetleme yok herşey mübah . ben bırakalı 6 sene oldu cok mutluyum.Milipiyongayla bile daha cok sansınız var unutmayın

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz
 6.   İsim Soyisim : ya yemeyin bizi TJK 22-08-2017

  Ulan bu kadar olmaz yahu.KOsuyu 100 defa seyrettim adam baris kendini atmış atın üstünden.Ben daha oynamıyorum bu at yarışını .Yalaz güzelini tek atan kuponunda onun sayesinde atılı kazanacak insanlar ben sizin yerinizde olsam dava acarım soruşturma başlatılsın bu jokey ve at sahıbı hakkında.Tökezleme falan yok o hikaye.

  Yorumu Cevapla   veya   Yeni Yorum Yaz

Yorum yapın