At Yarışı Haber Sitesi | At Yarışları Video | Galoplar | Ganyan Bilgileri

at yarışı facebook at yarışı twitter at yarışı vimeo rss at yarışı Reklamlarınız için : info@liderform.com.tr

Yeterli Hazırlıklarıyla Mesafesinde TIME TO DANCE Risk Edilir “Ercan Temeltaş / Çarşamba İstanbul”

02 Temmuz 2013 / 16:17   |   2132 Okundu   YAZDIR

1. Ayak: Hayatının ilk iki yarışında da başarılı sonuçlar elde eden DEKOR güzel dereceli işlerle hazırlandığı bu koşuda en şanslı isimdir. Pist ayırmadan koştuğu iki yarışı da olumlu olan LION KING gelişen formu ile yakın rakibi olacaktır. Bu koşusu için yaptığı idman ve galoplarında gayet iyi durumda görünen MY DEAR SON seri stili ile ihmale gelmez. Hayatının ilk yarışını kazanarak olumlu izlenimler bırakan PRESIDENT güzel hazırlıkları ile diğer şanslı isim.

2. Ayak: Hafta sonu yaptığı güzel sprinti ile kazanarak kalitesine ulaşan SARRAF uyumlu pilotuyla en şanslı isimdir. Gücü nispetinde dikkat çekici yarışlar koşan MERTKAL mesafesinde yakın rakibidir. Pist ayırt etmeden oldukça başarılı koşan formda PALA DAYI kesinlie ihmale gelmez. Sprintini iyi iyarlaması halinde etkili sonuç alabilecek güçteki RAST bir diğer şanslı isimdir. Her yarışını bir öncekinden daha iyi durumda koşmaya başlayan SARIEFE takibe alınmalıdır.

3. Ayak: Böyle bir gruptaki son koşusunu kazanan ve idmanlarında formda görünüm sergileyen YOLALAN başta şans verdiğim isimdir. Çim pistteki son koşusu bence ölçü olmayan GÖZÜ BÜYÜK güzel hazırlıkları ile en yakın rakibi olacaktır. İstikrarlı ve başarılı yarışlar sergileyen ÇILGIN SELİM güzel hazırlıkları ile ihmal edilmemelidir.

4. Ayak: Önde boş kaldığı yarışlarda çok farklı koşan ve bu koşusu için yaptığı idmanlarında gayet iyi durumda görünen TIME TO DANCE biraz ağır kilosuna rağmen uygun grupta tek yazılabilir

5. Ayak: Bugüne kadar koştuğu yarışları ve formu çok iyi olan BİÇER uyumlu binicisi ile en şanslı isimdir. Kuma rağmen idman durumu gayet iyi olan KIRBERK yakın rakibi olacaktır. Her yarışı öncekinden daha başarılı BUZKAYA ihmale gelmez. Etkili jokeyi ile start alacak olan DAĞLAR EFESİ kuponlara yazılmalıdır.

6. Ayak: Koştuğu her yarışının ardından gelişen bir forma sahip bulunan CALLIAPE etkili jokeyi ile bu kez kazanabilir. Her geçen gün farklı duruma gelen NOISY BOY uygun kilosuyla yakın rakibidir. Bu kez grubunda koşacak olan SEMAHAT önde boş kalması halinde bitirmeye çalışacaktır. Bu koşusu için yaptığı idman ve galoplarında gayet iyi durumda görünen BIG SHUT ihmal edilmemelidir. Dinç gireceği bu koşuda SELNUR’dan pilotu ile etkili bir yarış bekliyorum. PENTAGON FORCE kuponlara yazılamalıdır.

 (1.2.4.6)(9.2.3.6.4)(8.2.1)(1)(1.2.4.9)(8.13.1.2.5.3)

Benzer Haberler

Yorum yapın